İlgili Alt Kategoriler

  Altın Bileklik

  En çok tercih edilen ve değeri oldukça fazla olsun altın bilekliklerimiz, sitemizde hazır bir şekilde duruyor ve sizlerin zevkine sunuluyor.

  Sıralama:

  Tam Reşat Liralı Altın Bileklik
  %11İndirim
  3,071.39TL
  3,434.37TL
  Reşat Yarım Liralı Bileklik
  %16İndirim
  2,568.80TL
  3,071.39TL
  Ata Yarım Liralı Bileklik
  %13İndirim
  2,848.02TL
  3,280.80TL
  Ziynet Çeyrek Liralı Bileklik
  %18İndirim
  2,292.37TL
  2,792.17TL
  Ata Yarım Liralı Altın Bileklik
  %21İndirim
  2,861.98TL
  3,601.90TL
  Reşat Çeyrekli Altın Bileklik
  %21İndirim
  2,094.13TL
  2,652.56TL
  Ata Tam Liralı Altın Bileklik
  %11İndirim
  4,467.48TL
  5,025.91TL

  Altın bilekliklerin, ince şekilde olanları, kalın şekilde olanları ve farklı yapıda olanları bulunuyor ve tüm bu bileklikler sitemiz tarafından sizler için hazırlanıyor. 

  Altın Bileklik Fiyatları

  Sevdiğiniz birine, önemli bir gün olması nedeniyle altın bileklikler alabilirsiniz ve bunun yanında zevkinize uygun altın bileklikleri kendiniz için satın alıp takabilirsiniz. Altın bilekliklerimiz, oldukça şık duran ve parıldayan takılarımız arasındadır. Siz de altın bileklik istiyorsanız, sitemizden bulabilirsiniz ve aradığınız en şık bilekliklere kolayca sahip olabilirsiniz.

  Altın bilekliklerimizin üzerine isim, soyisim gibi bilgiler yazabilir ve sizin için daha değerli hale getirebiliriz. 

  Kişiye Özel İsimli Bileklik Tasarımları

  İnsanlar yaşamları boyunca sevdiklerinden çeşitli hediyeler almaktadır. Ancak bu hediyelerden kişiye özel olarak yapılanlar kişinin hayatı boyunca büyük önem vereceği ve onu koruyup saklayacağı ürünler arasında yer alacaktır. Hazırlanan hediye üzerine isim yazılmış ise bu daha büyük önem taşıyacaktır. İnsanlar sevdikleri kişileri çeşitli bileklik tasarımları üzerine sevdiklerinin isimlerini yazdırırlar ve bunları kendilerine hediye ederek, sevdiklerinin kendileri için önemli olduğunu gösterirler.

  Bileklik Modelleri

  Sevdikleriniz için kalıcı ve hiçbir zaman değerini yitirmeyen isme özel bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Kişi üzerinde kendi ismi yazan bir bileklik hediye aldığında o hediye onun için çok değerli ve kalıcı olacaktır. Verilecek hediyelerin kişiye özel olarak tasarlanması beğenisini ve değerini artırmaktadır. Kişiye özel isimli bileklik modelleri tasarımlarının kendiniz oluşturabilirsiniz. Elinizde bulunan çeşitli boncuk türlerini kullanarak güzel bir bileklik tasarlayabilir ve boncuklar üzerine isimler yazdırabilirsiniz. Kendi tasarım ürünü olan bileklikleri, sevdiklerinize, doğum günlerinde, sevgililer gününde, yılbaşı gibi çeşitli günlerde hediye edebilirsiniz.

  İsimli Bileklikler

  Sevdikleriniz ile hediyeleşmek aranızdaki bağın güçlenmesini sağlayacaktır. Sevdiğiniz kişiye isminin yazılı olduğu bir bileklik hediye etmek istiyorsanız, hazır olarak satılan birçok bileklik modeli bulunmaktadır. Genellikle çeşitli doğal taşlar kullanılarak yapılan bileklik tasarımları üzerine tasarımcılar istediğiniz isimleri kalıcı olarak yazabilmektedir. İsim yazılı bileklikler erkek ve bayanlar için farklı modellerde tasarlanmakta ve her iki cinse de verilebilecek özel hediyeler olmaktadır. Sevdiği bir kişiden isminin yazılı olduğu bir bilekliği hediye alan kişi o bilekliği sürekli olarak takacak ve sevdiği kişiye verdiği değeri gösterecektir.

  Kişiye Özel Hediyeler

  Anne, baba, kardeş, arkadaş, iş arkadaşları ve çeşitli dostluklar arasında hediyeler vererek o kişinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bu hediyeler kişiye özel olarak tasarlanmış ise önemi daha fazla olacaktır. Her insan kişiye özel olarak hazırlanmış bir hediye aldığında onu yaşamı boyunca saklayacaktır. Sevdiğiniz kişilere bileklik hediye etmek istiyorsanız, bileklik malzemeleri satan yerlerden çeşitli ürünleri satın alabilir ve isim bölümüne kendiniz ya da bu parçalara üzerine yazı yazanlara isimler yazdırarak kendiniz yeni bileklik tasarımları yapabilirsiniz. Kendi yapacağınız tasarımlar daha değerli olacaktır.

  Sevgiliye Özel Bileklik Tasarımları

  İnsanlar sevgililerine her aşamada çeşitli hediyeler alarak sevgilerini göstermeye çalışırlar. Her kişi aldığı hediyenin uzun süre kalıcı olmasını ister. Hediye olarak alınacak olan bir kıyafet veya bazı aksesuarlar uzun süre kalıcı olmayacaktır. Ancak kendiniz bir bileklik tasarlar ve onu hediye ederseniz o ömür boyu saklanabilecek bir hediye olacaktır. Sevgiliniz için isminin yazıldığı bir bilekliğin tasarlanması, bu bilekliğin hediye edilmesi durumunda, sevdiğiniz kişi buna büyük değer verecek ve sürekli koruyacak ve saklayacaktır. Eşiniz ya da sevgilinize hediye edeceğiniz ismi yazılı bir bileklik tasarımı, takıldığı zaman ve bakıldığında sürekli olarak sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Bu bileklik tasarımlarına sevdiğiniz ismini ya da kendi isminizi yazabilir, her iki ismi aynı anda da yazabilirsiniz. Basit gibi görünen isimli bileklik tasarımları çiftler arasında aşkın simgesi haline gelecektir.

  İki İsimli Bileklikler

  İsim yazılı bileklik tasarımları yaparken, bileklikte isim yazılacak olan metal bölümün paslanmaz çelikten olması önemlidir. Tasarladığınız bilekliğin ölçüsünün kadın ya da erkek kullanım ölçülerine göre yapmalısınız. En şık tasarımlar için deri kordon türlerini kullanabilirsiniz ve bu kordon üzerine eklenecek bir ya da iki metal bölümlere isimleri yazabilirsiniz. İsimlerin silinmemesi ve kalıcı olması için lazer işleme yöntemi ile yazdırmalısınız. Aynı bileklik üzerine iki isim yazabilir ya da iki ayrı bileklik tasarlayarak her birini karşılıklı isimler yazılabilir.

  Güvenli Alışveriş

  Hiçbir ödeme bilginiz sistemimize kaydedilmez. Her alışverişte bilgilerinizi direkt olarak bankaya veya aracı ödeme kuruluşlarına gönderirsiniz.

  Sizin İçin Tasarlıyoruz

  Seçtiğiniz ürün, veya herhangi bir ürün stoklarımızda yoksa bile fotoğrafını iletmeniz, sipariş vermeniz halinde en kısa sürede üretilip kapınıza kadar teslim ediyoruz.

  Kapıda Ödeme ve İade

  Siparişlerinizde kapıda ödeme kullanarak ürünlerinizi teslim alırken ödeme yapabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için en önemli husustur.

  Stokta olmayan ürün 3 günde kargoda!

  Eğer beğendiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil ise, sizin onayınız ile birlikte ödemenizin ardından üretim hemen başlar ve en geç 3 gün içerisinde kargolanır.
  Beğendiğiniz ürünün fotoğrafını gönderin profesyonel ekibimiz atölyemizden aynı ürünü çıkartır ve size kargolarız. Altın kolye, altın bileklik veya tektaş yüzük. Stoklarımızda binlerce ürün mevcuttur.
  En ekonomik, tektaş yüzük fiyatları muvigo'da! Ayrıca altın bileklik ve altın kolye fiyatlarına da göz atabilirsiniz. En etkileyici altın kolye modelleri, en ekonomik altın bileklik modelleri atölyeden evinize kadar geliyor. Ayrıca isimli ve kişiye özel modellerimizde Bebek Künyelerine de göz atmanızı öneririz.


  Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

  Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.