İlgili Alt Kategoriler

  Altın Kolye

  Sevdiklerine almak istediğiniz, özel günlerin hatırası olacak altın kolyeleri firmamızdan seçebilir ve istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız, oldukça değerli ve güzel altın kolyelerimiz, her zevk için uygundur. 

  Sıralama:

  Nazar Boncuklu Kolye
  %6İndirim
  408.23TL
  436.38TL

  Altın Kolye Modelleri

  Beğendiğiniz altın kolyeleri, dilediğiniz gibi ayırtabilir ve satın alabilirsiniz. Her bütçe için altın kolyelerimiz vardır ve her biri özenle yapılmış kaliteli ürünlerdir. Sizler de almak istediğiniz altın kolyeleri, zevkinize ve bütçenize göre alabilirsiniz veya almadan önce fikir edinebilirsiniz. Tüm kolyelerimiz, düzenli olarak parlatılır ve herhangi bir paslanma veya kararma olmaz.

  Altın Kolye Fiyatları

  Altın kolye fiyatları gramajına göre değişiklik göstermektedir. Altın kolye ucu veya zincirleri ağırlıkta ve dolayısıyla fiyatta direkt olarak etki etmektedir. Bu yüzden seçeneğiniz altın kolyenin fiyatı, ürünün ağırlığıyla doğru orantılıdır.

  Güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Çok fazla çeşitte altın kolyemiz bulunur ve istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

  Diğer altın kolye modellerimiz ise aşağıdaki gibidir.

  Ayrıca stoklarımızda, Beyaz Altın Kolye, İsimli Altın Kolyeler, Reşat Altın Kolye, Erkek Altın Kolye Modelleri, Nazar Boncuklu Kolye Çeşitleri de mevcuttur. Daha fazlası için sitemizin arama kısmını kullanabilirsiniz.

  İnsanlar her zaman kendilerine özel ürünlerin olmasını ve bu ürünleri kullanmayı severler. Bu doğrultuda takı kullanımında da kişiye özel tasarımlar her zaman çok değerlidir. Takı tasarımlarını kendi imkanları ile yapan kişiler her takıdan yalnızca tek bir adet üreterek sattığında özel bir ürün oluşturmuş olurlar. Ancak bir yandan da bu takılarda kullanacak olan kişilerin isimleri yer alıyorsa bu durumda çok daha özel ürünler oluşturulmuş olur. Takı kullanımında bu seviyede özel ürünlerin kullanımı çok fazla tercih edildiğinden isimli kolye tasarımlarından piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak bu takı tasarımlarını yaparken ya da satın alırken en doğru ürünleri seçmesi son derece önemlidir.

  Kişiye Özel İsimli Kolye Nedir?

  Takı denildiğinde kolyeler akla ilk gelen ürünlerden birisidir. Birçok kişi düzenli olarak kolye kullanırken kolyelerin kalbe en yakın olan takı oluşu ekstra önem arz etmektedir. Birçok kişi sevdikleri insan tarafından alınan kolyeleri tercih ederken bu ürünler ile birlikte her zamana kalplerinde bu kişileri hissedebileceklerdir. Bu durumda kolyelerin uç kısmında yer alan motiflerde isimlere yer vermek de oldukça doğru bir hamle olur. Bazı kişiler sevdikleri kişilerin isimlerini kolyelerinde saklarken bazıları kendi isimlerinin yer aldığı kolye modellerini tercih ederler. Kolyelerin uç kısmında isim yer alıyorsa bu ürünler kişiye özel isimli kolye olarak isimlendirilir ve her dönemde tercih edilen ürünlerden birisidir.

  Kişiye Özel İsimli Kolye Tasarımında Nelere Dikkat Edilir?

  Kişiye özel ürünlerden birisini satın almak isteyen kişiler bu ürünleri alırken farklı etmenlere dikkat ederlerse çok daha uzun süre bu kolyeleri tercih edebilirler. İlk olarak tasarımlar ne kadar güzel gözükürse gözüksün bu ürünlerde sağlamlığa önem verilmesi gerekir. Eğer doğru malzemeler kullanılmazsa bu kolyelerin ömrü çok kısa olabilmektedir. Bunun yanı sıra kolyelerin üzerinde kullanılan değerli taşlar da son derece önem arz eder. İsimlerin yazılmasında bu değerli taşlar kullanılmışsa bu durum kolyelerin değerini çok daha üst seviyelere çıkaracaktır. Genel olarak işlenmesi zor olan malzemelerin kullanıldığı kolyeler her zaman daha pahalı olmaktadır.

  Hangi Tasarımlar En Çok Tercih Ediliyor?

  Genelde isimlerin yazıldığı kolye modellerinde altın ya da gümüş kolyeler en çok tercih edilenler oluyor. İsimlerin yazılmasında metal malzemeler sıklıkla kullanıldığından kolyelerde gümüş veya altın kullanımı oldukça yaygın oluyor. Bunların yanı sıra parlak ve küçük taşlar kullanılarak yazılan isimler de kolyelerdeki yerini alabiliyor. Bu ürünler her zaman çok şık bir görüntü oluştururken aynı zamanda dikkatleri de üzerine çektiğinden insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Son olarak değerli büyük taşların üzerine belirli işlemler uygulanarak yazılan isimli kolye modelleri sıklıkla tercih ediliyor.

  Yazı Türü ve Ebadın Önemi

  İsimli kolye tasarımları yapılırken tasarımcıların kullandıkları yazı türü ve buna ek olarak tercih ettikleri ebatlar çok önemli oluyor. İsimli kolyelerde ebatlar çok yüksek olduğunda itici bir görüntü ortaya çıkabildiğinden genel olarak daha zarif modeller tercih ediliyor. Bunların yanı sıra yazı türü de direkt olarak görünüşü etkileyen etmenler arasında yer alıyor. Yazının türü, tek başına bu kolyelerin çok daha duygusal bir ürün olmasını sağlayabiliyor.

  Nereden Alınabilir?

  İsimli kolye modelleri arasından seçim yapmak isteyen kişiler özel tasarım ürünleri internet üzerinden rahatlıkla inceleyebiliyor. Tek bir incelemede onlarca farklı ürünü bir arada görme şansı elde eden kişiler kendileri için en uygun olan ürünü seçip siparişlerini verebiliyorlar. Olabilecek en kısa sürede de bu takılar kendilerine ulaştırılıyor.

  Güvenli Alışveriş

  Hiçbir ödeme bilginiz sistemimize kaydedilmez. Her alışverişte bilgilerinizi direkt olarak bankaya veya aracı ödeme kuruluşlarına gönderirsiniz.

  Sizin İçin Tasarlıyoruz

  Seçtiğiniz ürün, veya herhangi bir ürün stoklarımızda yoksa bile fotoğrafını iletmeniz, sipariş vermeniz halinde en kısa sürede üretilip kapınıza kadar teslim ediyoruz.

  Kapıda Ödeme ve İade

  Siparişlerinizde kapıda ödeme kullanarak ürünlerinizi teslim alırken ödeme yapabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için en önemli husustur.

  Stokta olmayan ürün 3 günde kargoda!

  Eğer beğendiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil ise, sizin onayınız ile birlikte ödemenizin ardından üretim hemen başlar ve en geç 3 gün içerisinde kargolanır.
  Beğendiğiniz ürünün fotoğrafını gönderin profesyonel ekibimiz atölyemizden aynı ürünü çıkartır ve size kargolarız. Altın kolye, altın bileklik veya tektaş yüzük. Stoklarımızda binlerce ürün mevcuttur.
  En ekonomik, tektaş yüzük fiyatları muvigo'da! Ayrıca altın bileklik ve altın kolye fiyatlarına da göz atabilirsiniz. En etkileyici altın kolye modelleri, en ekonomik altın bileklik modelleri atölyeden evinize kadar geliyor. Ayrıca isimli ve kişiye özel modellerimizde Bebek Künyelerine de göz atmanızı öneririz.


  Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

  Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.