Hakkımızda

30 yıldan fazla bir süredir, profesyonel ekibimiz ve altın atölyemizden çıkan son derece kaliteli ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Kaçkar Kuyumculuk ve Mücevherat olarak Rize'de hizmet vermekteyiz. Satış sonrası destek ve esnek iade koşulları ile sizlere hizmet veren Muvigo.com sitesi firmamız tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Konsept tasarımlar ve kişiye özel tasarımlar yapabilen atölyemizden, altın ve gümüş siparişlerinizde her daim yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

Satış Ofisimizden

2007 Yılında Belediye Cad. Kuyumcular Sokağı üzerindeki satış ofisimizde perakende satış hizmeti vermeye başladık. Geçen yıllar boyunca, binlerce düğün, nişan, doğum günü gibi bir çok özel gününüzde yanınızda olduk.

Firmamız 2007 yılından itibaren Karadeniz  Bölgesi, Marmara Bölgesi ve Ege bölgesi'nin belirli noktalarına toptan altın satışı yapmaktadır. 

Atölyemizden

Kaçkar Kuyumculuk & Mücevheratı altın sektöründe farklı kılan özellikler arasında fabrika (atölye) bünyesinde yer almasıdır. Bu sayede istenilen özel siparişleri kolaylıkla üretebilmesi, müşterilerimizin özel ve kişisel isteklerine cevap verebilmesi, talep edilen ürünün istenilen fiyat aralığında  üretebilmesidir.

Hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Kaçkar Kuyumculuk & Mücevherat, müşterileri, çalışanları ve idari kadrosu ile daima bir aile olmayı amaçlamaktadır.

Kaçkar Kuyumculuk & Mücevherat ayrıca Nadir Metal Rize - Artvin toptan altın alım - satım bayisidir.

Vergi Dairesi: Kaçkar Vergi Dairesi - Rize

Vergi Kimlik Numarası: 0440130324

MERSIS NO: 5395049306400019

Nadir Döviz ve Kıymetli Maden A.Ş. 1997 yılında faaliyete başlamış, İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi ve ISO 9001 belgeli Türkiye 'deki ilk ve tek döviz bürosudur. Döviz alım-satımı, has, Osmanlı, ziynet ve darphane mamullerinin alım-satımı, 14, 18, 22 ayar hurda altınların, takozların has altın karşılığında değişimi, kıymetli metallerden altın, gümüş, platin, paladyum ve rodyum alım-satımı, Nadir Metal tarafında üretilen ürünlerin Türkiye geneline satışını ve dağıtımını yapmakta, İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi sıralamasında daima ilk %10’luk dilim içinde yer almaktadır.

Güvenli Alışveriş

Hiçbir ödeme bilginiz sistemimize kaydedilmez. Her alışverişte bilgilerinizi direkt olarak bankaya veya aracı ödeme kuruluşlarına gönderirsiniz.

Sizin İçin Tasarlıyoruz

Seçtiğiniz ürün, veya herhangi bir ürün stoklarımızda yoksa bile fotoğrafını iletmeniz, sipariş vermeniz halinde en kısa sürede üretilip kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Kapıda Ödeme ve İade

Siparişlerinizde kapıda ödeme kullanarak ürünlerinizi teslim alırken ödeme yapabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için en önemli husustur.

Stokta olmayan ürün 3 günde kargoda!

Eğer beğendiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil ise, sizin onayınız ile birlikte ödemenizin ardından üretim hemen başlar ve en geç 3 gün içerisinde kargolanır.
Beğendiğiniz ürünün fotoğrafını gönderin profesyonel ekibimiz atölyemizden aynı ürünü çıkartır ve size kargolarız. Altın kolye, altın bileklik veya tektaş yüzük. Stoklarımızda binlerce ürün mevcuttur.
En ekonomik, tektaş yüzük fiyatları muvigo'da! Ayrıca altın bileklik ve altın kolye fiyatlarına da göz atabilirsiniz. En etkileyici altın kolye modelleri, en ekonomik altın bileklik modelleri atölyeden evinize kadar geliyor. Ayrıca isimli ve kişiye özel modellerimizde Bebek Künyelerine de göz atmanızı öneririz.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.