Yüzük Ölçüsü Hesaplama
mm cinsinden parmağınızın çevresini giriniz. Örn: 48
 

Yüzük Ölçüsü Nasıl Hesaplanır ?

Yüzük ölçüsü hesaplanırken, parmağınızı bir ip, kağıt veya kurdale yardımı ile sarın, parmağınızın tam genişliğini aldıktan sonra, bir cetvel yardımı ile ölçün, örneğin 4.9 cm için 49mm yukarıdaki kutucuğa girin ve yüzük ölçünüzü öğrenin. (Yalnızca sayı girmeniz gerekmektedir. ) Ölçümler 48mm ile 72mm arasında yapılmaktadır. Diğer ölçümleriniz için bizimle iletişim kurunuz.

Unutmayın: Kağıdı veya ipi saracağınız yer, yüzüğü taktığınız yer olmalıdır.

Yüzük Ölçüsü Hesaplama Aracı

Yüzük ölçüsü hesaplama aracı ile muvigo.com'dan yüzük satın almadan önce yüzük boyunuzdan emin olabilirsiniz. Ayrıca parmağınıza uygun olmayan, yanlış ölçülen yüzük modelleri için ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur. Bu tarz yanlışlıklarda eklemeler için yalnızca eklenen altın kadar ödeme yaparsınız. Küçültmeler için ise, aradaki altın farkının gramı kadar ödeme alırsınız.

Çok yakında parmakta sıkışan yüzüğün ve bilekte sıkışan bileziğin nasıl çıkarılacağı hakkında bilgiler içeren sayfamız yayında olacaktır.

Bu araç muvigo.com tarafından üyeleri için geliştirilmiştir.

 

Güvenli Alışveriş

Hiçbir ödeme bilginiz sistemimize kaydedilmez. Her alışverişte bilgilerinizi direkt olarak bankaya veya aracı ödeme kuruluşlarına gönderirsiniz.

Sizin İçin Tasarlıyoruz

Seçtiğiniz ürün, veya herhangi bir ürün stoklarımızda yoksa bile fotoğrafını iletmeniz, sipariş vermeniz halinde en kısa sürede üretilip kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Kapıda Ödeme ve İade

Siparişlerinizde kapıda ödeme kullanarak ürünlerinizi teslim alırken ödeme yapabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için en önemli husustur.

Stokta olmayan ürün 3 günde kargoda!

Eğer beğendiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil ise, sizin onayınız ile birlikte ödemenizin ardından üretim hemen başlar ve en geç 3 gün içerisinde kargolanır.
Beğendiğiniz ürünün fotoğrafını gönderin profesyonel ekibimiz atölyemizden aynı ürünü çıkartır ve size kargolarız. Altın kolye, altın bileklik veya tektaş yüzük. Stoklarımızda binlerce ürün mevcuttur.
En ekonomik, tektaş yüzük fiyatları muvigo'da! Ayrıca altın bileklik ve altın kolye fiyatlarına da göz atabilirsiniz. En etkileyici altın kolye modelleri, en ekonomik altın bileklik modelleri atölyeden evinize kadar geliyor. Ayrıca isimli ve kişiye özel modellerimizde Bebek Künyelerine de göz atmanızı öneririz.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.