Bilgi Deposu

Kişiye (İsme) Özel Kolye Tasarımları

Hediye seçimi her zaman çok uzun zaman alan ve genellikle de istenilenin bulunamadığı en çok zorluk çekilen işlerin başında gelmektedir. Özellikle de bu hediye bir bayana alınacaksa, hediyenin seçimi daha da zorlaşmaktadır. Hediye seçimi için genellikle az bir süre kalmakta ve bu sürede sanal ortam ve mağaza dolaşılarak daha da kısalmaktadır. Çok fazla zaman harcama sonucunda ise vakit kalmadığından en son bakılan hediyelik ürünler alınmakta ve bu da hediyeyi alanda istenilen beğeni oluşmamaktadır. Bu problemin en iyi çözümü ise firmanın isme özel kolye tasarımları olmaktadır.

İsme Özel Kolye Tasarımları Nedir?

Piyasada kolye çeşitliliğinin çok olmasına rağmen, bir başkasında olmayan veya hediye alanı özel hissettirecek kolyeyi bulmak oldukça zordur. Kolyede hediye verilecek şahsın isminin yazılı olması ise bu hediyeyi daha özel bir hale getirmekte ve hediye alanın da kendisini daha değerli hissetmesini sağlamaktadır. Çünkü isme özel kolyeler, özel yapım olduğundan hediye olarak da daha değerli olmaktadır. Firmanın isme özel kolye tasarımları ise üzerine yazılan isme daha ayrı bir güzellik katmakta ve daha da şık görünmesini sağlamaktadır.

İsme Özel Kolye Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

Takı sektöründe isme yazılı kolye çeşitleri oldukça fazladır. Kolyeyi özel yapan sadece üzerinde isim bulunmasından değildir. Yazılan isimlerin de özel olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Burada yazılan ismin büyüklüğü, yazı karakteri ve yazı tipi gibi bir çok konu etki etmektedir. İyi bir kolye tasarımı için tüm bu konuların detaylı olarak ele alınması gerekmektedir. Firma yılların verdiği deneyime paralel olarak, sektörün en iyi isme özel tasarım kolyelerini yapmaktadır. Bu konuda profesyonelleşmiş ustalardan oluşan kadrosuyla, tüm ürünlerinde en ufak detayları bile gözden kaçırmadan, en kaliteli tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Kendi Tasarımınızı Yaratın

Özellikle özel günler ve özel kişiler için verilecek hediyelerin başında gelen isme özel kolyelerin yapımında, hediye verecek kişiler kendi tasarımlarını da yansıtmak isteyebilirler.

Hediye alacak kişinin zevklerini daha iyi bildiklerinden ve hediyenin de kendi tasarımları olmasından dolayı daha özel olmasını isteyenler için de firma her türlü tasarımı uygulamaktadır. Firma müşterilerinin kendi çizimleri veya beğendikleri bir tasarım üzerinde istenilen değişiklikleri yaparak da özel tasarımlar oluşturmaktadır. Özellikle hediyeyi alacak kişinin özelliklerini yansıtacak işaret ve sembollerin eklenmesi ile kolye özel olmanın en üst seviyesine çıkmaktadır.

İsme Özel Kolye Çeşitleri

İsme özel tasarım kolyeler altın, altın kaplama, gümüş ve değerli birçok metalden üretilebilmektedir. Ürünün değerini ise tasarımdaki işçilik ve çeşitlilik oluşturmaktadır. Firma istenilen isme özel tasarım kolyeleri her türlü değerli madenden oluşturmaktadır. Özellikle değerli ve uyumlu taşlarla süslenmiş modelleri ise en son trendlerin de ilerisindedir.

Firmanın tasarımları yazılan isim ile kolye zincirinin renginden, kullanılan taşların dizilmesi ile harf karakter ve boyutlarına kadar tamamen bir uyum içindedir. Firma müşterilerine verilen isim üzerinden değişik birçok tasarım hazırlayarak, seçilen tasarım üzerinde çalışmalarını tamamlamaktadır.

İsme Özel Kolye Fiyatları

Verilecek hediyenin fiyatı hediyeyi değerli kılmamakta, hediyenin tasarımı ve kişiye özel olması değerli yapmaktadır. İsme özel tasarım kolyeler, takı sektöründe oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Özel bir hediye olduğundan gerek kullanılan malzemeler gerekse işçilik adı altında fiyatlar çok yüksek tutulmaktadır. Firmanın kişiye özel olarak ürettiği tasarımlar, her bütçeye uygun fiyatlarla satılmaktadır. Sektörde lider olmasını müşteri memnuniyetine borçlu olan firma, bu nedenle yaptığı tasarımların yanı sıra fiyatlar konusunda da sektöre öncülük etmektedir.